Hotel 01 Batam
1.133275, 104.047812
$$$$|Προβολή στο χάρτηBatam,
Ινδονησία|
17 φωτογραφίες
15€
17 φωτογραφίες
17 φωτογραφίες
17 φωτογραφίες
17 φωτογραφίες
17 φωτογραφίες
Hotel 01 Batam
$$$$
Περιγραφή
Το Hotel 01 Batam βρίσκεται στην πόλη Batam, 1 χλμ. Από Great Mosque Batam και προσφέρει πισίνα. Οι επισκέπτες που μένουν στο κατάλυμα μπορούν να παρκάρουν στο κατάλυμα.
Τοποθεσία
Το κατάλυμα βρίσκεται 1 χλμ. μακριά από το κέντρο της πόλης Batam και 15 χλμ. από το αεροδρόμιο Μπατάμ Μπατού Μπεσάρ. Το κατάλυμα απέχει 1,1 χλμ. από Alun Alun Batam Centre.
Υπάρχει στάση λεωφορείων Kantor Pos κοντά στο Hotel 01 Batam, περίπου 5 λεπτά με τα πόδια μακριά.
Δωμάτια
Τα δωμάτια περιλαμβάνουν ιδιωτικά μπάνια.
Φάτε και πιείτε
Διάφορα εστιατόρια, όπως Mega Wisata coastarina Batam και Maha Vihara Duta Maitreya προσφέρονται στην περιοχή.
Αναψυχή και εργασία
Σας προσφέρουν εξωτερική πισίνα και μπιλιάρδο και βελάκια για ξεκούραση.
Αριθμός αδείας: 55110,9120100502873
Σημαντικές πληροφορίες
Άφιξη/Αναχώρηση
από τις 14:00-23:59
μέχρι 12:00
Ανέσεις
Διατίθεται ιδιωτικό πάρκινγκ στις εγκαταστάσεις.
διατίθεται δωρεάν Ασύρματο Ίντερνετ.
Άλλες πληροφορίες
Παιδιά και επιπλέον κρεβάτια
Δεν παρέχονται επιπλέον κρεβάτια στο δωμάτιο.
Δεν παρέχονται παιδικά κρεβάτια στο δωμάτιο.
Κατοικίδια
Τα κατοικίδια δεν επιτρέπονται.
Κτίριο
Αριθμός δωματίων:110
Ημερολόγιο τιμών
Δείτε τα δωμάτια και τις τιμές για τις ημερομηνίες σας τώρα!
Δωμάτια & διαθεσιμότητα
55 φωτογραφίες
Απλό δωμάτιο
-
Μέγεθος δωματίου
12 τ.μ.
-
Επιλογές κρεβατιού2 μονά κρεβάτια
-
Ντους
-
Τζάκι
λεπτομέρειες δωματίου +
44 φωτογραφίες
Superior δωμάτιο με κρεβάτι queen-size
-
Μέγεθος δωματίου
13 τ.μ.
-
Επιλογές κρεβατιούΜεγάλο υπέρδιπλο κρεβάτι
-
Ντους
-
Τζάκι
λεπτομέρειες δωματίου +
33 φωτογραφίες
Μικρή σουίτα
-
Μέγεθος δωματίου
24 τ.μ.
-
Επιλογές κρεβατιούΜεγάλο υπέρδιπλο κρεβάτι
-
Ντους
-
Τζάκι
λεπτομέρειες δωματίου +
Βασικές πληροφορίες για το Hotel 01 Batam
| 💵 Χαμηλότερη τιμή | 15 € |
| 📏 Απόσταση από το κέντρο | 800 μ. |
| ✈️ Απόσταση από το αεροδρόμιο | 11.3 χλμ. |
| 🧳 Πλησιέστερο αεροδρόμιο | Μπατάμ Μπατού Μπεσάρ, BTH |
Τοποθεσία
Διεύθυνση
Η διεύθυνση αντιγράφηκε
Jalan Engku Putri No 01,
Batam,
Ινδονησία,
39111
,Riau Islands
Προβολή χάρτη
Jalan Engku Putri No 01,
Batam,
Ινδονησία,
39111
,Riau Islands
- Αξιοθέατα της πόλης
- Κοντινές περιοχές
- Εστιατόρια
- Ξενοδοχεία στη γύρω περιοχή
Σημείο ενδιαφέροντος
Welcome To Batam Monument
1.8
χλμ.
Πλατεία
Πορθμείο Κέντρου Μπατάμ
1.6
χλμ.
Θεματικό πάρκο
Mega Wisata coastarina Batam
2.3
χλμ.
Τζαμί
Great Mosque Batam
1.3
χλμ.
Εμπορικό κέντρο
Mega Mall Batam Centre
1.1
χλμ.
Παγόδα
Maha Vihara Duta Maitreya
2.6
χλμ.
Σημείο ενδιαφέροντος
Dataran Engku Putri
1.1
χλμ.
Παραλία
Coastarina
2.4
χλμ.
Σημείο ενδιαφέροντος
Batam vaganza
1.1
χλμ.
Σημείο ενδιαφέροντος
Audrelya Batam Travel
630 μ.
Σημείο ενδιαφέροντος
NEO Tours
630 μ.
Σημείο ενδιαφέροντος
Helvin tan
630 μ.
Σημείο ενδιαφέροντος
Batam Private Tours
630 μ.
Σημείο ενδιαφέροντος
Asylum Pub / Mad Cow Pub
630 μ.
Σημείο ενδιαφέροντος
Papa Waskita Tour Driver
630 μ.
Σημείο ενδιαφέροντος
Xoleil Spa Village
640 μ.
Εμπορικό κέντρο
Batam Centre
1.1
χλμ.
Σημείο ενδιαφέροντος
Tugu Kepri
690 μ.
Σημείο ενδιαφέροντος
Masjid Sirat Al Mustakim
810 μ.
Τζαμί
masjid ummul haqq batam
880 μ.
Σημείο ενδιαφέροντος
Εμπορική Περιοχή Μπάταμ Σέντερ
900 μ.
Σημείο ενδιαφέροντος
Family Massage
940 μ.
Σημείο ενδιαφέροντος
Pusat Handuk
990 μ.
Τζαμί
Masjid Raya
1.0
χλμ.
Νησί
Abang Island
1.6
χλμ.
Τζαμί
Masjid Nurul Halimah
1.0
χλμ.
Σημείο ενδιαφέροντος
Bambu Spa
1.0
χλμ.
Εμπορικό κέντρο
Carnaval Mall
530 μ.
One Batam Mall
540 μ.
Εστιατόριο
Morning Bakery
570 μ.
Εστιατόριο
Ani-Verse Cafe
1.2
χλμ.
Εστιατόριο
Tre Cipolle
1.7
χλμ.
Σχόλια για το Hotel 01 Batam
Μείνατε εκεί;
Μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας.
Συχνές ερωτήσεις σχετικά με το Hotel 01 Batam
Σε τι απόσταση βρίσκεται τo Hotel 01 Batam από το κέντρο της πόλης;
Το κέντρο της πόλης Batam απέχει 10 λεπτά από τo Hotel 01 Batam.
Ποιο αεροδρόμιο είναι κοντά σε τo ξενοδοχείο Hotel 01 Batam;
Τo ξενοδοχείο Hotel 01 Batam είναι σε απόσταση 25 λεπτών οδικώς, δηλαδή 15 χλμ. από το αεροδρόμιο Μπατάμ Μπατού Μπεσάρ.
Μπορούμε να παρκάρουμε το αυτοκίνητό μας σε τo Hotel 01 Batam;
Ναι, τo Hotel 01 Batam έχει χώρο στάθμευσης στο κατάλυμα.
Τι επιλογές για φαγητό υπάρχουν κοντά σε τo ξενοδοχείο Hotel 01 Batam;
Σας προτείνουμε να επισκεφθείτε Saint Cinnamon και Rumah Makan Pak Datuk που βρίσκονται σε απόσταση 7-λεπτών από τo ξενοδοχείο Hotel 01 Batam.
Πόσο κοστίζει η διαμονή σε ξενοδοχείο;
Οι τιμές για ένα δωμάτιο σε ξενοδοχείο ξεκινούν από 19$.
Ποιοι τύποι δωματίων υπάρχουν σε τo Hotel 01 Batam;
Τo Hotel 01 Batam παρέχει Μικρή σουίτα, Απλό δωμάτιο και Superior δωμάτιο με κρεβάτι queen-size.
Ποιες ανέσεις προσφέρονται στα δωμάτια του τo ξενοδοχείο Hotel 01 Batam;
Όλες οι σουίτες σε τo ξενοδοχείο Hotel 01 Batam έχουν πέτρινο τζάκι, γραφείο εργασίας και ιδιωτικά μπάνια με προϊόντα περιποίησης, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.
Παρέχονται υπηρεσίες καθαρισμού σε τo ξενοδοχείο Hotel 01 Batam;
Ναι, τo ξενοδοχείο Hotel 01 Batam προσφέρει καθαριστήριο και υπηρεσία καθαρισμού δωματίου.
Έχει πισίνα σε τo Hotel 01 Batam;
Ναι, έχει πισίνα στις εγκαταστάσεις του τo Hotel 01 Batam.